Karácsonyra kaptam ezt a finom,könnyű, olasz vajas kalácsot. De mivel volt rengeteg egyéb frissen sütött nyalánkság, ebből csak kevés fogyott. És nem csillag alakban szelte meg egyik családtagom, hanem mint a kuglófot,hosszában. Így amikor tegnap ráleltem a kamrapolcon, nem tudtam belőle igazán mutatós sütit kreálni. Pedig ha csillag alakban tudtam volna szeletelni, helyes fenyő-alakot adott… Tovább »
Pandoro
Karácsonyra kaptam ezt a finom,könnyű, olasz vajas kalácsot. De mivel volt rengeteg egyéb frissen sütött nyalánkság, ebből csak kevés fogyott. És nem csillag alakban szelte meg egyik családtagom, hanem mint a kuglófot,hosszában. Így amikor tegnap ráleltem a kamrapolcon, nem tudtam belőle igazán mutatós sütit kreálni. Pedig ha csillag alakban tudtam volna szeletelni, helyes fenyő-alakot adott… Tovább »
